site_title
panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon
STRONA GŁÓWNA separator INFORMACJE separator aktualności separator szukaj
aby odszukać informacje nie trzeba wpisywać całej nazwy - wystarczy jeden wyraz
możliwe jest także wyszukiwanie wg daty (format: rrrr-mm-dd) oraz wg autora informacji
wyniki wyszukiwania:
wyniki archiwalne są reprezentowane przez szare tło daty
07
04-2010
WYCIECZKA NA MIĘDZYNARODOWE TARGI GASTRONOMICZNE EUROGASTRO 2010
KRZYSZTOF OSYBA
wydarzenia
W dniach 26 i 27 marca 2010 roku w ramach projektu „Gastronomia i Hotelarstwo – Twoją szansą na rynku pracy” realizowanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku miał miejsce wyjazd 30-tu uczniów i uczennic – Beneficjentów projektu – do Warszawy na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne „EuroGastro 2010”.

Ekspozycja na targach prezentowała pełną ofertę wyposażenia wszelkiego rodzaju zakładów gastronomicznych począwszy od drobnych narzędzi poprzez urządzenia, aż do kompleksowego wystroju wnętrz. Uczestnicy wycieczki korzystali z pokazów, degustacji, a także prowadzili rozmowy z przedstawicielami firm wystawiających swoje produkty lub usługi. Największe jednak zainteresowanie skupiło się na prezentacjach zastaw stołowych w różnych stylach i konfiguracjach oraz na pokazach Basistów – Barmanów żonglerów.

W drugim dniu młodzież odbyła spacer po Warszawie: poczynając od Placu Zamkowego, poprzez Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, ulicę Wiejską, Myśliwiecką, na Agrykoli kończąc.