04-2016
KONKURS TURBOLANDESKUNDE - ӦSTERREICH - WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO
ANNA KARWALA-OŻÓG
W dniu 15 kwietnia 2016 roku odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie pod hasłem: TURBOLANDESKUNDE - Ӧsterreich - Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego, organizowanego przez PSNJN.

Uczniowie naszej szkoły - Katarzyna Trojak z klasy 1TMe, Borys Pacewicz-Pyrek i Nikodem Mendel z klasy 1TI, wzięli udział w tym konkursie, w wyniku którego zajęli zespołowo III miejsce. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy:)