03-2013
TALENTY ZIELONKI
A. RUDNIK, D. SOROKA, J. JEMIOŁO
Na rozpoczęcie wiosny po raz pierwszy został zorganizowany w naszej szkole pokaz „Talentów Zielonki”. Wzięło w nim udział 15 uczestników którzy zaprezentowali się w dziedzinach tj: muzyka, plastyka, orgiami, kabaret, kuglarstwo, gastronomia, fotografia, rękodzieło. Jury składające się z Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów oceniało uczestników w kategorii „scena” i „wystawa”.

I miejsce w kategorii „scena” przyznano zespołowi grającemu muzykę folkową. Zespół zaprezentował dwa utwory i w mistrzowski sposób wplótł w swój występ Polkę Dziadek. Wyróżnienie kategorii „scena” przypadło Oskarowi Sorocie oraz Markowi Niedojadało, którzy należą do Teatru Dzieci Ognia. Chłopaki dali niezły show prezentując taniec z ogniem a elementem który wszystkich zaskoczył było połykanie ognia. W kategorii „wystawa” nagrodzony pierwszym miejscem został Oskar Sorota, a wyróżnienie dostali ex aequo Anna Imioło i Angelika Kurek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w I Edycji Talentów Zielonnki i przygotowanie bardzo ciekawych prezentacji oraz występów. Jury dziękujemy za trudną sztukę oceniania.

Mamy nadzieję że w przyszłym roku Talenty Zielonki przyciągną jeszcze większą liczbę uczestników.