03-2017
PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ! STUDNIÓWKA W ZSP NR 2
Justyna Gliździńska kl. 4TGs
Dnia 29 stycznia 2017 roku w Folwarku Zalesie koło Wieliczki odbyło się jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu maturzystów – Studniówka 2017. Agnieszka Paciak z kl. 4TGs i Eryk Rzenno z kl. 4TMe, nasi prowadzący, powitali serdecznie dyrekcję szkoły, nauczycieli, uczniów i osoby towarzyszące. Następnie głos zabrał dyrektor ZSP nr 2 Jerzy Soska, który oficjalnie rozpoczął bal słowami: "Poloneza czas zacząć". Uczniowie wręczyli kwiaty wychowawcom oraz nauczycielom i rozpoczęli taniec. Tańczono pięknie i dostojnie. Następnie została podana smaczna kolacja. W programie były też pamiątkowe zdjęcia, do których fotograf zaprosił uczniów i wychowawców. Po części oficjalnej zaczęła się zabawa przy doskonałej muzyce. O godzinie 24.00 podano tort w kształcie liczby 100. Tańce i biesiadowanie trwały do białego rana. Wszyscy bawili się znakomicie. Z pewnością nigdy nie zapomnimy tego wspaniałego dnia. Płynący nieubłaganie dzień za dniem przypomina nam, że nieuchronnie zbliżamy się do finału. Przed nami najważniejszy sprawdzian – egzamin maturalny. Już najwyższy czas zintensyfikować przygotowania, by matura, również stała się miłym wspomnieniem.