03-2016
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
KS. MARIAN KOSTRZEWA
W dniach od 17-19 lutego 2016 roku odbyły się rekolekcje wielkopostne w brzeskiej farze dla młodzieży naszej szkoły. Nauki głosił redemptorysta o. Maciej Ziębiec, a pomagały mu świeckie animatorki - Daria i Asia, które złożyły świadectwo swojego nawrócenia. O stronę muzyczną zadbał szkolny zespół muzyczny, który przygotowała mgr Anna Rudnik.

Przez dwa pierwsze dni młodzież słuchała pięknych i poruszających nauk o Bożym Miłosierdziu, natomiast ostatniego dnia, uczestnicy rekolekcji zostali zaproszeni do kościoła Miłosierdzia Bożego. Była to dla nich okazja, by nie tylko poznać nasze, brzeskie "sanktuarium miłosierdzia", ale także skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Rekolekcje zakończyły się Eucharystią pod przewodnictwem katechety ZSP nr 2, ks. dr. Marka Jawora.