11-2017
RADOŚNIE DLA NIEPODLEGŁEJ…
ORGANIZATORZY
W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości w poniedziałek 13 listopada odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i wojskowych. Radośnie dla Niepodległej zaśpiewali uczniowie z klas: 4TMG, 4 TE, 4 TGs, 2 TGs, 2 TIG, 2 TI, 1 TGs oraz dyrekcja i nauczyciele ZSP nr2. Wspólne muzykowanie odbyło się w naszej szkole po raz drugi i cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. W zróżnicowanym repertuarze każdy mógł znaleźć swoją drogę do wyrażenia radości z faktu posiadania niepodległej Ojczyzny. Podziękowania kierujemy do zespołu muzycznego, akustyków oraz osób przygotowujących i sprzątających świetlicę szkolną.

Nad całością czuwały Panie Anna Rudnik i Agnieszka Dudek-Janicka.