05-2019
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 2019
ORGANIZATORZY
W dniu 18 maja 2019 uczniowie szkół gimnazjalnych oraz podstawowych zawitali do Zielonki na Dzień Otwarty szkoły. Licznie przybyła młodzież, miała okazję zwiedzić szkołę, warsztaty, zapoznać się z kierunkami kształcenia zawodowego oraz porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami, psychologiem, pedagogiem oraz uczniami naszej szkoły.
Dla niezdecydowanych kandydatów co do wyboru kierunku przygotowane były testy, pomagające w wyborze interesującego kierunku zawodowego.

Bogatą ofertę edukacyjną, uzupełnił koncert zespołu muzycznego oraz gulasz serwowany i osobiście zrobiony przez pana Dyrektora Jerzego Soskę.