03-2019
JEDEN DZIEŃ Z OBLĘŻENIA WESTERPLATTE
AGNIESZKA DUDEK-JANICKA
Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte - Organizator XXXVI Ogólnopolskiego Sympozjum Klubu Szkół Westerplatte zaprosił uczniów naszej szkoły do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat bohaterskiej obrony Westerplatte oraz postaw twórczych i kreatywności. Spośród wielu zgłoszonych prac Szkolna Komisja Konkursowa wyłoniła pięć plakatów, które będą prezentowały talenty naszych uczniów podczas sympozjum w Gdańsku. Autorami najlepszych prac plastycznych są: Justyna Czachor klasa 1 TH, Jakub Pabian klasa 1 TMe, Szymon Wojkowski klasa 1 TE, Michał Mądrzyk klasa 3 TB oraz Marcin Morys klasa 3 TB. Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie ogólnopolskim!