site_title
panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon
STRONA GŁÓWNA separator INFORMACJE separator aktualności separator szukaj
aby odszukać informacje nie trzeba wpisywać całej nazwy - wystarczy jeden wyraz
możliwe jest także wyszukiwanie wg daty (format: rrrr-mm-dd) oraz wg autora informacji
wyniki wyszukiwania:
wyniki archiwalne są reprezentowane przez szare tło daty
18
12-2017
KONCERT MERRY CHRISTMAS EVERYONE
KAROLINA DANIEC
wydarzenia
Święta Bożego Narodzenia wciąż jeszcze przed nami, zaś świątecznie zrobiło się w naszej szkole 15 grudnia 2017 roku o godzinie 10.00, a to wszystko za sprawą koncertu kolęd oraz piosenek bożonarodzeniowych w języku angielskim ”Merry Christmas Everyone” . Celem koncertu było propagowanie nauki języka angielskiego poprzez muzykę w miłej, świątecznej atmosferze.

Program koncertu został przygotowany z myślą o rodzinach w potrzebie, a zebrane przez słuchaczy (kl IV TI, IV TGs, III TGs, I TE, I TH, I TGs, III zm) fundusze zostały przekazane na cele charytatywne, tj. Szlachetną Paczkę.

rganizatorkami tego muzycznego wydarzenia były pani: Dorota Oleksy, Justyna Duch oraz Karolina Daniec-Talarek.

Koncert przygotowali i przedstawili uczniowie naszej szkoły. Uczestnicy zaprezentowali się w znanych i lubianych utworach, których możemy słuchać w okresie świąt Bożego Narodzenia. Prowadzący koncert zapoznali publiczność z historią powstawania poszczególnych kolęd i innych piosenek świątecznych.

W wykonaniu młodych artystów mogliśmy usłyszeć takie utwory jak: ”Let it snow”, “Got Rest Ye Merry Gentlemen”, “Jingle Bell Rock”, “Merry Christmas Everyone”, “Silent Night”, “Shake up Christmas” i “O Come, All Ye Faithful”. Były to zarówno tradycyjne kolędy, jak i bardziej współczesne piosenki. Publiczność z wielkim entuzjazmem przyjmowała występy swoich koleżanek i kolegów, nagradzając ich gromkimi brawami. Ostatnim punktem koncertu było wspólne kolędowanie przy dźwiękach piosenek świątecznych ”Merry Christmas Everyone” i ”Last Christmas”.

Koncert ”Merry Christmas Everyone” niewątpliwie wprowadził wszystkich w cudowny nastrój nadchodzących magicznych dni.