05-2017
MATURA 2017 ROZPOCZĘTA!
PATRYCJA PTAK-ŻOŁNA
Dziś pierwszy egzamin maturalny 2017! Czas na ostatnie powtórki już minął. Jednak naszym Maturzystom na chwilę przed rozpoczęciem ich najważniejszego egzaminu w życiu dopisywał humor. Punktualnie o godzinie 9.00 do matury z języka polskiego przystąpiło 152 abiturientów naszego Technikum. Na napisanie egzaminu na poziomie podstawowym mają 170 minut.

O godzinie 14.00 rozpocznie się egzamin na poziomie rozszerzonym, który będzie trwał 180 minut i przystąpi do niego kilku naszych absolwentów. Sesja pisemna w naszej szkole trwa od 4 do 18 maja – terminy egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów wyznaczyła Centralna Komisja Maturalna.

Sesja ustna potrwa od 8 do 17 maja – ich termin każda szkoła ustala indywidualnie. Maturzystom życzymy powodzenia! Niech egzamin maturalny będzie dla Was łatwym i bezstresowym przejściem w dorosłe życie.

Cała społeczność szkolna trzyma za Was kciuki!