10-2017
MISTRZ DEKORACJI – WYRÓŻNIENIE!
MIROSŁAW MUSIALSKI
13-10-2017 w Zespole Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu odbyła się V edycja Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”. Organizatorem konkursu „Mistrz dekoracji” w branży budowlanej jest Województwo Małopolskie- w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

W konkursie swoje nieprzeciętne umiejętności projektowania i dekoracji wnętrz zaprezentowało 11 drużyn z całego województwa. W tym 2 drużyny z naszej szkoły Adrian Lis ,Władysław Franczak z klasy 3zb oraz Baran Przemysław i Jan Urbańczyk z klasy 2zb, a o ich przygotowanie zadbał nauczyciel Mirosław Musialski. Tym razem klasa 3zb była górą i to jej uczniowie zdobyli wyróżnienie za pracę, którą wykonali w ramach tego konkursu.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM !!! życzymy dalszych sukcesów.