06-2019
EKOLOGICZNA ZIELONKA
BEATA DUNIKOWSKA
W czasie trwającego od listopada do maja konkursu ekologicznego EkoZielonka uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku zebrali łącznie PONAD TONĘ surowców wtórnych, elektroodpadów (zepsutych telefonów komórkowych) i zużytych baterii.

Nasza akcja odbyła się w ramach organizowanego przez Urząd Miejski w Brzesku konkursu „Brzesko – czysta gmina” oraz konkursu „Zbiórka zużytych baterii” realizowanego przy współpracy z firmą Argo – Film z Tarnowa.

11 czerwca 2019 roku podczas pikniku ekologicznego przy restauracji August odebraliśmy nagrody z rąk Burmistrza Brzeska - Pana Tomasza Latochy i przedstawicielki firmy - Pani Katarzyny Bieleckiej. Zostaną one wręczone podczas uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego, a najbardziej zaangażowani uczniowie otrzymają również dodatkowe upominki ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP nr 2.

NAGRODZENI:
Kategoria: ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH, ELEKTROODPADÓW I BATERII
  • Sylwester Zubel kl. 2TE
  • Krzysztof Olesiński kl. 3zk
  • Sandra Hudy kl. 1TH
  • Magdalena Faron kl. 1TH
  • Justyna Sacha kl. 1TH
  • Dawid Kraj kl. 1TGG
  • Igor Świerczek kl. 1TBR
  • Bartosz Nowak kl. 1TBR
  • Oliwia Gajda kl. 1bwa
  • Paweł Sionko kl. 1TMe
Kategoria: FILM PROMUJĄCY SELEKTYWNĄ ZBIÓRKĘ ODPADÓW
  • Krystian Malina kl. 1TI
  • Piotr Król kl. 1TI
  • Agnieszka Toboła kl. 1TGG
  • Natalia Górak kl. 1TGG
  • Krzysztof Fitrzyk kl. 1TI
  • Michał Wiśniowski kl. 1TI
Obszerna relacja z przebiegu akcji: http://www.brzesko.pl/?p=76053 Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w realizację programu konkursu.