11-2017
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH :)
MARZENA LECHOWICZ-LIRO
Z wielką radością informujemy, że uczniowie ZSP nr 2 w Brzesku znaleźli się w zaszczytnym gronie laureatów V Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”. 7 listopada br. w Krakowie odbył się wojewódzki finał Dyktanda, w którym o tytuł laureata walczyło 60 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Udało się go zdobyć Dominice Leszczyńskiej z kl. 3 TMe, która zajęła IV miejsce oraz Jakubowi Filipowi z kl. 2 TIG, który uplasował się na VII miejscu.

Laureaci wraz z opiekunami naukowymi zostali zaproszeni na uroczystą galę, która odbędzie się 17 listopada w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Krakowie.

Laureatom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!