10-2017
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017
MAŁGORZATA BIELAWSKA-WOŁEK
Tegoroczny piątek 13-stego nie przyniósł nam pecha. Był to dzień uroczysty i dla wszystkich osób związanych ze szkołą – wyjątkowy.

Akademia z tej okazji, zgodnie z tradycją szkolną, rozpoczęła się od części oficjalnej, gdzie zostały wręczone Nagrody Dyrektora. W tym roku za swoją pracę wyróżnieni zostali:
Magdalena Zamiatała, Sylwia Smaga Olchawa, Mirosław Musialski, Marek Kucia, Wojciech Nowacki, Tomasz Kukla, Krzysztof Obal, Iwona Franczyk, Jadwiga Jemioło, Małgorzata Bielawska – Wołek, Dorota Oleksy, Marcin Przybylski, Dariusz Chrzan, Mariusz Klimczak, Stanisław Ropek, Sławomir Olchawski, Paweł Piwowarczyk, Grażyna Płachta, Sławomir Kusiak, Magdalena Hajdo, Joanna Martyna, Elżbieta Duch

Ale to nie był koniec nagród w tym dniu. Samorząd Uczniowski razem z opiekunami przygotował niespodziankę. Na początku października odbył się w szkole plebiscyt, w którym uczniowie wybierali najlepszych, ich zdaniem, nauczycieli w sześciu nietypowych kategoriach. Zwycięzcy plebiscytu zostali nagrodzeni statuetką „Szlachetna Sowa”. Gala miała niemalże oskarową oprawę. Wyróżnieni zostali nauczyciele w kategoriach:
    1.
  1. Najlepsze Poczucie Humoru - ksiądz Waldemar Jachymczak
  2. 2.
  3. Najpiękniejszy uśmiech – Pani Patrycja Ptak – Żołna
  4. 3.
  5. Najciekawsze lekcje – Pan Krzysztof Osyba
  6. 4.
  7. Szwajcarska punktualność – Pan Marcin Maćkowicz
  8. 5.
  9. Najlepszy Motywator – Pan Stanisław Ropek
  10. 6.
  11. Mistrzowska Spostrzegawczość – Pani Beata Dunikowska
Dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły Samorząd Uczniowski przygotował życzenia i róże. Tym miłym akcentem „Zielonka” zakończyła świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.