site_title
panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon
STRONA GŁÓWNA separator INFORMACJE separator aktualności separator szukaj
aby odszukać informacje nie trzeba wpisywać całej nazwy - wystarczy jeden wyraz
możliwe jest także wyszukiwanie wg daty (format: rrrr-mm-dd) oraz wg autora informacji
wyniki wyszukiwania:
wyniki archiwalne są reprezentowane przez szare tło daty
14
10-2017
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017
MAŁGORZATA BIELAWSKA-WOŁEK
wydarzenia
Tegoroczny piątek 13-stego nie przyniósł nam pecha. Był to dzień uroczysty i dla wszystkich osób związanych ze szkołą – wyjątkowy.

Akademia z tej okazji, zgodnie z tradycją szkolną, rozpoczęła się od części oficjalnej, gdzie zostały wręczone Nagrody Dyrektora. W tym roku za swoją pracę wyróżnieni zostali:
Magdalena Zamiatała, Sylwia Smaga Olchawa, Mirosław Musialski, Marek Kucia, Wojciech Nowacki, Tomasz Kukla, Krzysztof Obal, Iwona Franczyk, Jadwiga Jemioło, Małgorzata Bielawska – Wołek, Dorota Oleksy, Marcin Przybylski, Dariusz Chrzan, Mariusz Klimczak, Stanisław Ropek, Sławomir Olchawski, Paweł Piwowarczyk, Grażyna Płachta, Sławomir Kusiak, Magdalena Hajdo, Joanna Martyna, Elżbieta Duch

Ale to nie był koniec nagród w tym dniu. Samorząd Uczniowski razem z opiekunami przygotował niespodziankę. Na początku października odbył się w szkole plebiscyt, w którym uczniowie wybierali najlepszych, ich zdaniem, nauczycieli w sześciu nietypowych kategoriach. Zwycięzcy plebiscytu zostali nagrodzeni statuetką „Szlachetna Sowa”. Gala miała niemalże oskarową oprawę. Wyróżnieni zostali nauczyciele w kategoriach:
  1.
 1. Najlepsze Poczucie Humoru - ksiądz Waldemar Jachymczak
 2. 2.
 3. Najpiękniejszy uśmiech – Pani Patrycja Ptak – Żołna
 4. 3.
 5. Najciekawsze lekcje – Pan Krzysztof Osyba
 6. 4.
 7. Szwajcarska punktualność – Pan Marcin Maćkowicz
 8. 5.
 9. Najlepszy Motywator – Pan Stanisław Ropek
 10. 6.
 11. Mistrzowska Spostrzegawczość – Pani Beata Dunikowska
Dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły Samorząd Uczniowski przygotował życzenia i róże. Tym miłym akcentem „Zielonka” zakończyła świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.