11-2017
SZKOLENIE ATLAS
JERZY KŁUSEK
Dnia 10 listopada odpowiadając na zaproszenie pana Jerzego Kłuska do szkoły przybyli szkoleniowcy firmy Atlas celem przeprowadzenia szkolenia dla uczniów klas profilu budowlanego. Szkolenie odbyło się na pracowni budowlanej B16.

Uczniowie klasy II b z zaciekawieniem wysłuchali krótkiej prezentacji na temat nowości produktowych firmy Atlas a następnie wykonywali ćwiczenia praktyczne pod nadzorem doradcy technicznego. Spore zainteresowanie wzbudziła prezentacja nowatorskiej metody wykonywania okładziny z płyt gipsowo-kartonowych. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe suveniry od przedstawicieli firmy Atlas.