100 NA 100
FILIP GAŁEK
W ramach akcji charytatywnej „100 na 100’’ organizowanej z okazji rocznicy stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości klasa 3TMe postanowiła zebrać sto książek. Uczniowie przynosili przeczytane, bądź nowe bestsellery, które obejmowały zakres od bajek dla dzieci, aż po słowniki i encyklopedie. Zbiórka trwała miesiąc, zakończyła się niepodważalnym sukcesem. Uczniowie wraz z wychowawczynią darowali sto książek. Część z nich została przekazana do Państwowego Domu Dziecka w Jasieniu, a pozostałe woluminy wzbogaciły księgozbiór biblioteki szkolnej.